Ostatni etap pielgrzymki dziękczynnej za pontyfikat i kanonizację bł. Papieża Jana Pawła II na Mazowszu! W tej intencji pokonaliśmy już prawie 90 km per capita. W najbliższą niedzielę dorzucimy kolejne. Wyruszamy w drogę z Radzymina o godz. 7 rano spod cmentarza żołnierzy poległych w 1920 r. (dla chcących przejść ponad 30 km wspólnie z pielgrzymami wojskowymi). Pozostałe osoby zaczynają pielgrzymkę w Kobyłce o godz. 8.30 – Mszą św. w kościele Świętej Trójcy.

Oto szczegóły:

  • w wersji hardcore – z Radzymina (cmentarz żołnierzy poległych w 1920 r.) do Warszawy (Katedra Polowa, ul. Długa): dojazd autobusem 738 z placu Bankowego o 6.12, w Radzyminie – 6.58 (przystanek przy cmentarzu) lub prywatnymi autobusami w kierunku Wyszkowa; trasa wiedzie przez Kobyłkę, Ossów (cmentarz), Ząbki, Bazylikę przy ul. Kawęczyńskiej, Katedrę św. Floriana, Katedrę św. Jana Chrzciciela do Katedry Polowej przy ul. Długiej (o godz. 18 – Msza św., która zakończy pielgrzymkę); 
  • w wersji light – z Kobyłki (godz. 8.30 – Msza św. w kościele Świętej Trójcy  (mapa dojazdu http://www.trojca.org.pl/kontakt/mapa-dojazdu/) – trasa jak wyżejdojazd do Kobyłki pociągiem KM z dworca Warszawa Wileńska w kierunku Wołomina, Tłuszcza, Małkini – godz. 7.36 -7.56 (Kobyłka) lub 7.58 – 8.18 (Kobyłka); można też dojechać autobusem prywatnej linii J (z placu Bankowego, dogodny przystanek także przy ul .Młodzieńczej): – godz. 7 – spod DT Centrum (ok. 45 min trwa dojazd do Kobyłki – przystanek: ul. Żymirskiego).

Zapraszamy:-).

Leave Comment