pobrane
W  Simoradzu, Szczyrku, Sączowie, Więcławicach Starych i we Wrocławiu w dniu 25 czerwca będą odprawione Msze św. w intencji pielgrzymujących Drogami św. Jakuba. 
Przypominamy, że intencje do przekazania dla osób wyruszających na Szlak oraz gotowość do „zabrania do plecaka” nadesłanych intencji można stale nadsyłać na adres intencje@camino.net.pl.

Dnia 25 czerwca – 64. Otwarte Drzwi w kościele św. Jakuba w Simoradzu. W godz. od 8.00 do 19.00 kościół będzie udostępniony dla turystów, pielgrzymów i wiernych, którzy pragną uczcić św. Jakuba Ap. oraz poznać i odkryć skarby znajdujące się w kościele:, np. freski,  ołtarze, płyty nagrobne Skoczowskich.

W godz. 17.00-18.00 będzie Czuwanie Jakubowe zakończone błogosławieństwem św. Jakuba Apostoła, a o godz. 18.00 – uroczysta Msza św. z kazaniem.

W tym samym dniu, 25 czerwca, w Sanktuarium św. Jakuba w Szczyrku o godz. 17.00 odbędzie się jakubowe nabożeństwo, a po nim zostanie odprawiona Msza św. w różnych intencjach skierowanych do Boga Ojca za wstawiennictwem św. Jakuba. 

W Sanktuarium św. Jakuba w Więcławicach Starych 25 czerwca o godz. 18 będzie odprawiona kolejna Msza św. w intencji pielgrzymów. Po Mszy św., ok. godz. 18.30 Bractwo św. Jakuba zaprasza na spotkanie swoich członków i sympatyków.

We Wrocławiu msza św. w intencji pielgrzymów na Drodze św. Jakuba zostanie odprawiona w środę, 25 czerwca, o godz. 18:00 w kościele pw. Opatrzności Bożej na osiedlu Nowy Dwór. Po Eucharystii zaplanowane jest spotkanie z pielgrzymami, którzy kilka dni temu powrócili ze 103-dniowej pieszej pielgrzymki z Wrocławia do Rzymu i dalej przez Włochy i północną Grecję do Salonik.

W dniu 28 czerwca w Sączowie będzie odprawione kolejne nabożeństwo ku czci św. Jakuba Apostoła. Podczas nabożeństwa zostaną odczytane zgłoszone intencje – podziękowania, prośby, przebłagania (intencje można przesyłać mailowo, korzystając z zakładki Intencje do św. Jakuba na stronie parafii: http://www.parafiasaczow.pl/).

 

Leave Comment