Ośrodek Kultury w Brzegu Dolnym zaprasza w sobotę, 25 marca, na godz. 17:00, na spotkanie z Edwardem Schiwkiem, autorem książki „Krok za krokiem – coraz dalej”.
Pielgrzym Edward z wielką swadą opowiada zarówno o swoich codziennych zwykłych-niezwykłych przeżyciach na Drodze, ale i o tych niewytłumaczalnych, niepojętych. Duchowe przemyślenia będące wynikiem głębokiej osobistej wiary autora potwierdzają, że każdy na swej drodze może znaleźć COŚ więcej. Spotkanie z Edwardem powoduje, że dosłownie przenosi słuchacza na Jakubową Drogę, a jedyne, czego można na koniec żałować, to to, że spotkanie tak szybko się skończyło.
Poczujecie na nowo radość, ból i tęsknotę, smak owoców i potu, zapach pól, słabość i siłę, bliskość ludzi i Boga. A ci, którzy jeszcze na Drodze nie byli – odtąd Drogą żyć będą.
Osoby, które nie będą mogły pojawić się w Brzegu Dolnym 25 marca, zapraszamy już teraz do Księgarni Hiszpańskiej we Wrocławiu, dnia 12 kwietnia, na spotkanie z cyklu „Buen Camino!”. Zaś ci, którzy chcieliby zorganizować podobne spotkanie u siebie, bliższe informacje znajdą tutaj.

Leave Comment