Czerwcowe upały w wydatnym stopniu przybliżyły nas do Hiszpanii, więc i z naszej strony powinien wyjść jakiś krok w wiadomą stronę. Dlatego wrocławscy sympatycy Camino zapraszają w tym tygodniu na dwa niezobowiązujące, czyli już w nieco wakacyjnym klimacie spotkania. Pierwszy z tych momentów to środowy, 12 czerwca, wieczór w Księgarni Hiszpańskiej. Po godzinie 18 nie będzie wprawdzie żadnej prezentacji czy opowieści z Drogi, ale na pewno przy stoliku ze smakowitą kawą będzie siedział ktoś, kto chętnie odpowie na wszelkie pytanie związane z pielgrzymowaniem. Czyli doskonały czas dla tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć swoje pielgrzymowanie i “szukają człowieka”, który mógłby nieco więcej o tym opowiedzieć. Nie bój się pytać!
Po owym caminowym czasie w Księgarni Hiszpańskiej zapraszamy na godzinę 20:00 do Radia Rodzina, gdzie w audycji “Buen Camino!” naszym gościem będzie Justyna Bekieszczuk, która opowie o swoim Camino Frances. Niech ten młody głos porwie wszystkich, którzy szykują się do swojej Drogi!
Dla tych, którzy nie mają czasu na dodatkowe zajęcia w ciągu tygodnia, pomyślane jest ostatnie przed wakacjami spotkanie Wrocławskiego Klubu Przyjaciół Camino, które rozpocznie się w sobotę, 15 czerwca o godzinie 16:15 w siedzibie DA Maciejówka. Na pewno będzie opowieść z Drogi i snucie planów na najbliższe tygodnie. Dobrym podsumowaniem będzie wieczorna msza św. w kościele uniwersyteckim o godzinie 18:00, na którą zaprasza ks. Tomek Gospodaryk, kapelan Drogi św. Jakuba w archidiecezji wrocławskiej.

from to
- Via Regia Uncategorized
Leave Comment