YRj3KoL9

Dokładnie rok temu, tj. 9 września 2014 roku, w Olsztynie powołane zostało do życia to dzieło, którego efekty są dziś widoczne i mają duże wspieracie. Przez ten rok Fundacja przeprowadziła kilkanaście prelekcji, zorganizowała przejścia lokalnymi szlakami św. Jakuba, przygotowała cykl spotkań tematycznych w olsztyńskim Centrum św. Jakuba oraz koordynowała jakubową grę miejską dla młodzieży.

„Za największy sukces tego okresu uważamy jednak fakt, że wielu z Was włączyło się w nasze działania. Dzięki temu poznaliśmy wiele interesujących osób, a wieść o Camino dotarła do nowych kręgów odbiorców. Serdecznie dziękujemy za Waszą współpracę i okazane – na wiele sposobów – wsparcie i życzliwość.

Co przed nami?

Już jest i można ją nabyć w księgarniach internetowych, na Monte do Gozo (od października, bo musi dojechać) i oczywiście na spotkaniach z nami. Dosłownie tydzień temu opuściła drukarnię, więc cieszymy się niezmiernie i zachęcamy do lektury. Nie jest to przewodnik, ale każdy, kto chciałby pogłębić swoją wiedzę o dawnych i współczesnych dziejach Camino może liczyć, że znajdzie tam coś interesującego.

  • Przed nami kilka spotkań promujących książkę, o których będziemy informować na bieżąco. Przygotowujemy także krótkie rekolekcje w drodze po jakubowym szlaku, ale o tym w następnym mailu J

Co za nami?

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy, że jesteście z nami!

Zespół Fundacji Idź Dalej