Wydział Teologiczny UMK w Toruniu zaprasza w piątek 18 października w godz. 9-14 do udziału w targach towarzyszących I Forum Ekonomicznemu Camino Polaco. Miejsce: w Centrum Dialogu przy Placu Frelichowskiego 1 w Toruniu.  Założeniem I Forum Ekonomicznego « Camino Polaco » jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami reprezentującymi zarówno środowisko akademickie, jak i praktykę życia gospodarczego. Na spotkaniu zostanie przedstawiony fenomen Szlaku Św. Jakuba i jego wpływ na wzrastającą popularność wśród pielgrzymów i turystów. W ramach forum zostanie przeanalizowany model ekonomiczno-biznesowy Camino w Hiszpanii. Firma Instytut Badań Rynkowych i Społecznych Tric zaprezentuje wyniki przeprowadzonego badania nt. ruchu turystyczno – pielgrzymkowego na szlaku Camino Polaco.
Forum skierowane jest do przedstawicieli samorządów, przedsiębiorców, osób reprezentujących organizacje turystyczne, ośrodków kultury i sztuki oraz przedstawicieli organizacji współtworzących Parlament Jakubowy. Wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania istniejących już produktów potencjalnym klientom – miłośnikom pielgrzymowania.

Partnerami wydarzenia są: Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu, Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego, Ośrodek Chopinowski w Szafarni oraz Kujawsko – Pomorska Organizacja Turystyczna.

Targi towarzyszące I Forum Ekonomicznemu « Camino Polaco » odbędą się 18 października 2019 r. w Centrum Dialogu przy Placu Frelichowskiego 1 w Toruniu. Organizatorem wydarzenia jest Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Targi skierowane są do przedsiębiorców związanych ze szlakiem pielgrzymkowym « Camino de Santiago » oraz przedstawicieli branży turystycznej, którzy w swojej ofercie posiadają produkty dedykowane Camino (np. sprzęt trekkingowy, sprzęt rowerowy, noclegi dla pielgrzymów, odzież, buty, plecaki, mapy, książki itp.).

 

Laisser un commentaire