WŁADZE STOWARZYSZENIA

Zarząd:
Emil Mendyk – prezes
Krzysztof Fekecz – wiceprezes
Beata Mizerska – sekretarz
Paweł Plezia – skarbnik
Krystyna Zabrocka – członek Zarządu

Komisja rewizyjna
Jolanta Janczak
Bogusława Tomczak
Edward Czerna

SIEDZIBA STOWARZYSZENIA:
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław
(Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych “Sektor 3″)

Spotkania w biurze  (we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 65)  są możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

KRS: 0000346849
REGON: 021203250
NIP: 894-299-36-37
Konto bankowe:
Credit Agricole – Konto nr 48 1940 1076 3085 1674 0000 0000

STRONA INTERNETOWA:
www.camino.net.pl

Sprawy ogólne, kontakty międzyregionalne: info@camino.net.pl
Biuro Stowarzyszenia: biuro@camino.net.pl
Finanse, składki: skarbnik@camino.net.pl
Strona www: web@camino.net.pl
Deklaracje i sprawy członkowskie: luban@camino.net.pl
Schronisko/wolontariat w Hiszpanii: albergue@camino.net.pl

KONTAKTY W REGIONACH

Warszawa / Mazowsze: warszawa@camino.net.pl
Poznań / Wielkopolska: wielkopolska@camino.net.pl
Wrocław / Dolny Śląsk: biuro@camino.net.pl
Jelenia Góra / Sudety: info@camino.net.pl
Opole: opole@camino.net.pl
Górny Śląsk: silesia@camino.net.pl
Małopolska: skarbnik@camino.net.pl
Lublin: lublin@camino.net.pl
Gdańsk / Pomorze: biblioteka@camino.net.pl

Zarząd

Emil Mendyk

Prezes

Krzysztof Fekecz

Wiceprezes

Zbigniew Ilków

Sekretarz

Paweł Plezia

Skarbnik

Helmut Starosta

Członek zarządu

Komisja rewizyjna

Jolanta Janczak

Przewodnicząca