Bractwo św. Jakuba z Więcławic serdecznie zaprasza do udziału w IV etapie „VIII Niedzielnego Pielgrzymowania Drogą św. Jakuba »Z Maryją i św. Jakubem na drodze wiary i przemiany«” w dniu 1 czerwca 2019 r., tj. wyjątkowo SOBOTA. Trasa: Sławków – Dąbrowa Górnicza (28 km).

Informacje szczegółowe:

„Tradycyjnie organizujemy przejazd autokarem – dojazd do Sławkowa i powrót z Dąbrowy Górniczej do Krakowa. Koszt przejazdu autokarem od osoby to około 35 zł (w zależności od liczby uczestników). Na zakończenie pielgrzymki zatrzymamy się na modlitwę w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Anielskiej – Pani Dąbrowy Górniczej i Matki Zagłębia. Godziny odjazdu autokaru z poszczególnych miejsc zbiórki uczestników tj.:Odjazd autokaru sprzed Sanktuarium Diecezjalnego św. Jakuba w Więcławicach Starych o godz. 7:00.

Odjazd autokaru z przystanku MPK „Opolska Estakada” pod estakadą im. Generała Tadeusza Rozwadowskiego – przystanek linii 132, 138, 169, 172 w kierunku Bronowice, Azory, Krowodrza Górka o godz. 7:20.

Odjazdu autokaru z przystanku MPK „Mackiewicza” – przystanek linii 132, 138, 169, 172 w kierunku Bronowice, Azory, Krowodrza Górka o godz. 7:25. Odjazd autokaru z pętli autobusowej Kraków-Azory o godz. 7:30.

Pielgrzymkę rozpoczniemy od modlitwy przy/w kościółku św. Jakuba w Sławkowie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: biuro@caminogalicja.pl lub kierować telefonicznie do: Franciszek Mróz nr tel. 664 329 302.

Z pielgrzymkowym pozdrowieniem BUEN CAMINO!
Franciszek Mróz

- Via Regia Aktualności
Leave Comment