plakat2016 (1)Dnia 17 września 2016 r. Bractwo św. Jakuba zaprasza do Więcławic (8 km od granic Krakowa) na IV MAŁOPOLSKI BIEG DROGĄ ŚW. JAKUBA. START – godz. 12.00. Ambasadorem biegu jest znany polski lekkoatleta – Grzegorz Sudoł, patronat nad biegiem objął wójt gminy Michałowice – Antoni Rumian.

W tym roku została zatrudniona nowa firma zajmująca się pomiarem czasu. Profesjonalizm gwarantuje firma «JKR Ostrowski» – z ogromnym doświadczeniem w obsłudze imprez sportowych w całym kraju. Firma zapewnia wyniki sms oraz online (na żywo w internecie), galerię dla wbiegających na metę uczestników robioną przez fotografa, wyniki drukowane na papierze w trakcie biegu w miarę pojawiania się dobiegających uczestników, zegar świetlny, pistolet startowy.

MAŁOPOLSKI BIEG DROGĄ ŚW. JAKUBA to pełna emocji namiastka „Camino”. Malownicze trasy biegu pokrywają się częściowo z małopolskim odcinkiem Camino de Santiago. Dostosowane są do możliwości bardziej wytrawnych i początkujących biegaczy i wynoszą kolejno – 12, 5 i 7,5 km. O godz. 10.00 Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Pełna Chata” zorganizuje zawody dla najmłodszych na (na dużym boisku sportowym w Więcławicach, nie jak w poprzednim roku na boisku OSP). Przewidziano kącik zabaw dla dzieci.

Z roku na rok Bieg Drogą św. Jakuba rozwija swoje skrzydła i przyciąga do Więcławic sporą ilość biegaczy z różnych zakątków Polski, a nawet świata (podczas trzeciej edycji biegu gościliśmy zawodników z Ukrainy).

Uczestnicy biegu otrzymają zupełnie nowy medal z emblematem muszli i podkoszulek z logo «Małopolska Droga św. Jakuba». Posiłkiem regeneracyjnym będzie,tradycyjnie już, smakowity bigos!

Czeka wiele nagród, trasy z pięknymi widokami i urozmaiconym terenem, dodatkowye atrakcje (pokazy, koncerty) i przyjazna atmosfera. Trzeba jeszcze kogoś przekonywać? Bądźcie z nami 17 września!

UWAGA: Zwycięzcy poprzedniej edycji biegu (kategoria open i wiekowa), którzy zapiszą się na bieg do 15 maja nie uiszczają opłaty startowej!

Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi, opinie, czekamy na maile oraz komentarze i wiadomości na facebooku. Zachęcamy do promowania inicjatywy i do współpracy.

Zapisy: http://www.pomiar-czasu.pl/zawody.php?nr=z160917

Szczegóły na stronie:

Strona: http://biegdrogaswjakuba.pl

FB: https://pl-pl.facebook.com/Bieg.Droga.sw.Jakuba

Mail: biegdrogaswjakuba@gmail.com

Tel. 604 634 379

Korzystna cena za pakiet startowy (25 zł przy wpłacie do dnia 31.05.2016 r.). Zniżki dla rodzin trzyosobowych 20%, czteroosobowych 30%!

Z pozdrowieniami

Ekipa Małopolskiego Biegu Drogą św. Jakuba