Plakat_Etapy_04_1050_Piel_2016Bractwo św. Jakuba z Więcławic St. zaprasza na 15 maja (niedziela) na IV etap Niedzielnego Pielgrzymowania Małopolską Drogą św. Jakuba w ramach Pielgrzymki Gwiaździstej »1050 km Drogą św. Jakuba na 1050-lecie Chrztu Polski« w intencji Światowych Dni Młodzieży »KRAKÓW 2016«. Organizatorzy zaplanowali pielgrzymowanie z kościoła w Probołowicach do kościoła św. Jakuba w Pałecznicy (25 km). Rozpocznie się ono po Mszy św. odprawionej w kościele św. Jakuba w Probołowicach o godz. 8:00. Informacje dla osób decydujących się na przejazd autokarem z Krakowa Probołowic i powrót z Pałecznicy do Krakowa, zamieszczamy poniżej.

Odjazd autokaru (15 maja br.)

5:30 – z parkingu przy sanktuarium św. Jakuba w Więcławicach Starych;

6:00 – z pętli autokarowej na Azorach w Krakowie;

6:10 – spod estakady T. Rozwadowskiego, przy sanktuarium Ecce Homo św. Brata Alberta w Krakowie (przystanek MPK, kierunek Nowa Huta);

6:15 – z Al. Jana Pawła II (przystanek MPK, po skręcie na Al. Jana Pawła II z ul. I. Stella-Sawickiego; kierunek Nowa Huta).

Orientacyjny koszt przejazdu autokarem wynosi: 30 zł od osoby.

Uwaga! Na trasie pielgrzymki będzie możliwość „skorzystania” z autokaru. Organizatorzy podkreślają, że pielgrzymka ma charakter niekomercyjny. Każdy uczestnik bierze udział w wędrówce na własną odpowiedzialność.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:

biuro@caminogalicja.pl lub kierować telefonicznie do:

Franciszka Mroza: tel. 664 329 302