Od kilku dni dostępne są nowe plakaty zachęcające do wyruszenia na Camino w naszym kraju, które w nakładzie 2500 egzemplarzy wydało stowarzyszenie „Przyjaciele Dróg św. Jakuba w Polsce”. Swoją premierę miały one w czasie ubiegłotygodniowych spotkań z kulturą hiszpańską w Nowym Targu, gdzie o Camino opowiadała Maria „Miśka” Lempart z Krakowa. Projekt plakatów i roll-upów wykonał Piotr Pasieczny z Poznania (FotoBueno.pl), była także „oprawcą graficznym” ubiegłorocznych „Pielgrzymków”.
Chętnych do ich odbioru i rozdysponowania w swoich miastach i regionach (w grę wchodzą więc zamówienia nie mniejsze, niż 20 egzemplarzy) prosimy o kontakt pod adresem biuro@camino.net.pl . Można je także odebrać w siedzibie stowarzyszenia we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 65 (Sektor3) po uprzednim kontakcie pod ww. adresem mailowym.
Ponadto wykonane zostały także roll-upy (czasami nazywane też rozwijaczami), które pojawiać się będą przy okazji różnych wydarzeń (współ)organizowanych przez „Przyjaciół…”. Organizatorów takich zdarzeń również prosimy o kontakt pod adresem biuro@camino.net.pl w celu omówienia możliwości ich odbioru.

Leave Comment