Od 20 stycznia w kinach możemy zobaczyć film Ślady stóp będący fabularyzowanym dokumentem o niezwykłej wyprawie, która staje się pielgrzymką na Camino del Norte.
W gazecie w Arizonie pojawia się intrygujące ogłoszenie o naborze chętnych w podróż, w której gwarantowane jest tylko zmęczenie i trud, ale istnieje także szansa na odnalezienie siebie. Obejrzyj TRAILER.
Zainteresowani spotykają się po raz pierwszy kilka dni przed wyjazdem do Hiszpanii. Instruktor zumby, filozof, fotograf, artysta, mechanik, ksiądz, muzyk, inżynier i sportowiec. Tak bardzo różni, że łączy ich chyba tylko jedno: chęć przeżycia przygody. Krok po kroku zostawiają za sobą to, co kiedyś uważali za niezbędne, a odkrywają rzeczy, których nigdy nie szukali. Po przybyciu do Santiago nie są już tymi samymi ludźmi.
Reżyser, Juan Manuel Cotelo, twórca wyświetlanej kilka lat temu „Ziemi Maryi”, zaprasza polskich widzów do obejrzenia filmu. Przyjaciele Dróg św. Jakuba w Polsce objęli go swoim patronatem. Na stronie www.sladystop.pl można znaleźć listę kin, gdzie będzie od wyświetlany. Zapraszamy wraz z dystrybutorem filmu, Domem Wydawniczym RAFAEL.

Leave Comment