Pracownia Szlaku św.Jakuba działająca na Wydziale Teologicznym UMK w Toruniu zaprasza na spotkanie,  które odbędzie się w środę 22 marca, o godz. 19.00 (budynek Wydziału Teologicznego, ul. Gagarina 37, sala nr 1).

Jak zwykle, spotkanie rozpocznie się od krótkiej modlitwy w kaplicy, a następnie będę poruszone bieżące sprawy organizacyjne – zwłaszcza zaplanowane na koniec marca warsztaty Europejskiej Federacji Camino de Santiago, które odbędą się w Toruniu, a także plany związane z Festiwalem św.Jakuba w Ciechocinie (10-11 czerwca) oraz przejściami wybranymi odcinkami Camino Polaco, które przed nami. Zapewne znajdzie się również czas, aby podzielić się wrażeniami z filmu « Ślady stóp ».

Przede wszystkim jednak będzie można wysłuchać refleksji wypływających z doświadczenia przejścia Camino de Santiago, którymi podzieli się Joanna Czerwińska, a ich treść wyraża tytuł « Camino: świat, kultura, święta, jakich nie znamy ». Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką Camino de Santiago na nasze otwarte spotkania, prosząc, aby informacje o nim przekazać swoim znajomym i przyszłym pielgrzymom, którzy myślą o pielgrzymce do Composteli.

Laisser un commentaire